تایم تست

تایم تست:

دستگاه تایم تست جهت بررسی زمان قطع و وصل مورد استفاده قرار می گیرد . بدین معنی که زمان صدور فرمان به بوبین های قطع و وصل از اهمیت ویژه ای جهت قطع برخوردار است که در حد میلی ثانیه باید باشد و هرچه سریعتر باشد بهتر است . این تست توسط دستگاهی موسوم به تایم تست انجام می شود

کاربرد تایم تست در اندازه گیری سرعت بسته شدن و باز شدن تیغه بریکرهای قدرت می باشد که این بریکر ها در پست های توزیع برق نصب می باشند .این بریکر ها دارای یک بوبین فرمان می باشند که معمولا با ولتاژ 110 VDC تحریک میشوند .درواقع تایم تست زمان عملکرد بریکر (مدت زمان بسته یا باز شدن تیغه ها پس از فرمان تحریک بوبین) را با دقت بالا اندازه میگیرد و آن را ذخیره می نماید.

یک دستگاه تایم تست را می توان از ابعاد زیر مورد بررسی قرار داد :

1-دقت و صحت اندازه گیری : درواقع وظیفه اصلی یک دستگاه تایم تست اندازه گیری زمان است بنابراین باید این کار را با حداکثر دقت و اطمینان بتواند انجام دهد .دستگاه تایم تست شرکت هوشمند سازان شرق دارای دقت اندازه گیری نانو ثانیه می باشد(در حالی که معمولا واحد زمان بسته و باز شدن تیغه های قدرت بریکرها چند میلی ثانیه می باشد).همچنین دستگاه های تایم تست هوشمند سازان شرق گواهی کالیبراسیون از شرکت پژوهشی معیار سازه برتر را دارا می باشند.

2-عدم تاثیرپذیری از نویز های اطراف : موارد استفاده دستگاه های تایم تست در محیط هایی از قبیل پست های برق فشار قوی می باشد که محیط آن دارای نویز و اغتشاش الکترومغناظیس شدیدی می باشد ؛ در نتیجه دستگاه باید قابلیت عمل در چنین فضاهایی را داشته باشد و پارامترهای مورد اندازه گیری آن تحت تاثیر قرار نگیرند.دستگاه تایم تست شرکت هوشمند سازان شرق به خوبی از پس انواع تست های مخرب برآمده است.

3-استحکام و مقاومت بدنه دستگاه :این دستگاه سیار و قابل حمل می باشد و معمولا آن را جهت انجام تست به نقاط مختلف در فضای باز و حتی محل هایی خارج از مناطق شهری حمل می کنند.در نتیجه بدنه دستگاه باید از استحکام لازم جهت در امان ماندن از ضربه های فیزیکی احتمالی ، حفاظت در مقابل گرد و خاک و... را داشته باشد.بدنه تایم تست های شرکت هوشمند سازان شرق تماما فلزی و به صورت سفارشی در طرحی کاملا زیبا و مقاوم ساخته شده است .

4-میزان روان بودن وسادگی منو های کاربری :منوی کاربری یک دستگاه الکتریکی باید در عین سادگی و روان بودن بتواند بیشترین امکانات ممکن را به شخص کاربر بدهد تا کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن مناسب ترین و استاندارد ترین تست های ممکن را بگیرد .همچنین دستگاهای تایم تست شرکت هوشمند سازان شرق قابلیت ذخیره اطلاعات اندازه گیری شده ، چاپ اطلاعات توسط پرینتر تعبیه شده در دستگاه به همراه رسم نمودار های مقایسه ای را دارا می باشد.

5-میزان کیفیت و اطمینان از قطعات و مواد اولیه به کار رفته در دستگاه : شرکت هوشمند سازان شرق با سابقه طولانی در ساخت انواع دستگاه های اندازه گیری صنعتی و آزمایشگاهی همواره از مرغوبترین و معتبرترین قطعات استفاده می کند و با اطمینان از کیفیت این قطعات ضمانت های مطمئن و خدمات پس از فروش گسترده ای برای محصولات خود قائل می شود.

مشخصات فنی و ویژگی های دستگاه

1. اندازه گیری زمان قطع و وصل 6 پل اصلی ( مربوط به 1 کویل )

2. دقت اندازه گیری یک صدم میلی ثانیه

3. تعیین همزمانی پلها (آفست)

4. اندازه گیری جریان 2 کویل وصل و قطع و مدت زمان برقراری جریان

5. اندازه گیری جریان موتور شارژ فنر و مدت زمان آن

6. ذخیره تست گیری با تمام مشخصات تا 255 رکورد درحافظه دستگاه

7. دارا بودن ساعت و تاریخ قابل تنظیم و ثبت در رکورد ( تاریخ شمسی و میلادی)

8. اجرای انواع مانورهای قطع و وصل (close , open , close - open, open - close

) , open - time - close , open- time - close- open , close- time- open

9. دارای چاپگر حرارتی روی دستگاه ( کاغذ حرارتی (

10. تغذیه سوئیچینگ از 100 ولت الی 240ولت متناوب

11. ایزوله بودن دستگاه نویز محیط فشار قوی

12. امکان ارتباط مستقیم با رایانه و نرم افزار مخصوص تست بریکر در محیط ویندوز (به صورت option جداگانه )

13. اندازه گیری تراول تست ( به صورت option جداگانه )

-گارنتی 3 ساله و خدمات پس از فروش 15 سال

دفترچه دستگاه تایم تست

در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می باشید ،عدد 150 را به شماره 3000700880 پیامک کنیدتاریخ آخرین بروز رسانی :پنج شنبه - 10 فروردین 1402 - 13:1 ..::.. تعداد بازدید این صفحه : 4277
نقشه سایت    RSS